Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

27/06/2019

Gala Rozdania Dyplomów 2019

Prawie 200 absolwentów studiów podyplomowych z zakresu administracji i pedagogiki uczestniczyło 27 czerwca w uroczystej Gali Rozdania Dyplomów, która odbyła się w auli im. prof. Czesława Kupisiewicza w Wyższej Szkole Humanitas.

Wydarzenie rozpoczął Rektor Wyższej Szkoły Humanitas dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. WSH, który złożył gratulacje wszystkim tegorocznym absolwentom. Przybyli na galę studenci odebrali dyplomy z rąk mgr Ewy Kraus, Prodziekan ds. studenckich Wydziału Nauk Humanistycznych WSH. Najlepszym z absolwentów wyróżnienia wręczyła mgr Agata Dudek, Wicekanclerz WSH.

W tym roku, tak jak to miało miejsce w latach ubiegłych, Partnerzy Biznesowi Wyższej Szkoły Humanitas ufundowali tegorocznym absolwentom cenne nagrody. Wśród nich znalazły się m.in.: nocleg w pokoju o podwyższonym standardzie ze śniadaniem w Hotelu Centrum, tablet od Fundacji Humanitas, bilety do Teatru Korez, weekend dla dwóch osób w wybranym obiekcie sieci Boutique Hotel`s, Vouchery dla dwóch osób do Legendii - Śląskiego Wesołego Miasteczka, zestaw upominkowy od Firmy Cloudteam czy zaproszenia na seanse filmowe od kina Helios.

Galę Studiów Podyplomowych uświetnił wykład zatytułowany Słowa Mosty/Język Relacji wygłoszony przez gościa specjalnego, Panią Martę Szczepanik - certyfikowaną trenerkę NVC w drodze.

W roku akademickim 2018 / 2019 studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanitas ukończyło blisko 3000 studentów. Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia! To właśnie Państwa sukcesy tworzą i napędzają naszą Uczelnię!

Dziękujemy również serdecznie naszym Partnerom, którzy ufundowali wspaniałe nagrody.