09/07/2019

Wyróżnienie dla wykładowcy WSH

Z radością przekazujemy, iż wykładowca Wyższej Szkoły Humanitas prof. zw. dr hab. Adam Lityński  został uhonorowany, przez Senat Uniwersytetu Śląskiego, tytułem Profesora Honorowego Uniwersytetu Śląskiego, w dowód uznania osiągnięć naukowych, dydaktycznych i organizacyjnych.

„Wiedza, doświadczenie i umiejętności Pana Profesora, połączone z dbałością o najwyższy poziom prowadzonych badań i uniwersyteckiego kształcenia oraz rozwój kadry naukowej, zasługują na szczególne wyróżnienie i szacunek.” – to argumenty przytoczone przez władze uczelni, pod którymi podpisujemy się również z całą mocą.

Gratulujemy wyróżnienia. Jesteśmy dumni, że wśród naszej kadry akademickiej mamy takich wybitnych ekspertów docenianych w środowisku naukowym.