01/08/2019

Rusza Poradnia Prawa Akademickiego Humanitas

Korzystając z know-how swoich ekspertów, Wyższa Szkoła Humanitas chce pomagać wszystkim tym, którzy borykają się z problemami prawnymi w środowisku akademickim. Bezpłatna porada prawna będzie dostępna dla każdego, kto potrzebuje jej w kwestiach około naukowych, akademickich czy studenckich. Prowadząc Poradnię, uczelnia będzie współpracować m.in. z Kancelarią Wiśniewska i Partnerzy. Adwokaci i Radcy Prawni – jedną z najlepszych kancelarii prawnych w regionie.

Eksperci z Poradni Prawa Akademickiego Humanitas będą dyżurować w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, w godzinach 16.00-17.00 w pokoju 012 w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu. Można również do nich dzwonić pod numerem: (32) 363 12 13, a także słać pytania na adres e-mailowy: poradyprawne@humanitas.edu.pl.