Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

05/09/2019

Gala Rozdania Dyplomów Absolwentom

W piątek 6 września miała miejsce uroczysta Gala Rozdania Dyplomów studentom, którzy w 2019 roku opuścili mury uczelni. Absolwenci studiów wraz z przybyłymi gośćmi, partnerami WSH, rodzinami i przyjaciółmi wypełnili po brzegi Salę Widowiskowo-Koncertową MUZA w Sosnowcu. 

Jako pierwszy głos zabrał JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. WSH, który pogratulował wszystkim absolwentom pomyślnego ukończenia studiów, życząc powodzenia i samych sukcesów w życiu zawodowym. Zarówno absolwentom jak i kadrze dydaktycznej życzył, by liczba dobrych wspomnień o Humanitas była conajmniej dwukrotnie wyższa niż liczba zdanych egzaminów. Absolwenci odebrali gratulacje i dyplomy z rąk Prodziekana ds. studenckich dr. Macieja Borskiego i promotorów poszczególnych kierunków studiów. Najlepszym studentom  Prorektor dr Mariusz Lekston wręczył dyplomy i wyróżnienia. Dwójka najlepszych z najlepszych została uhonorowana statuetkami, które odebrała z rąk JM Rektora dr. hab. Michała Kaczmarczyka, prof. WSH. Partnerzy Uczelni i Wyższa Szkoła Humanitas ufundowali wyróżnionym wyjątkowe nagrody, które wręczyła Pani Kanclerz Agata Dudek. Serdecznie dziękujemy fundatorom nagród: Restauracji Siedlisko Stawiki, Wake Zone Stawiki Water Park, Legendii – Śląskiemu Wesołemu Miasteczku. Artystyczną część Gali, uświetnił występ chóru dziecięcego „Bez Batuty”, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i podbił serca publiczności. Miłym i oczekiwanym akcentem zwieńczającym wydarzenie było uroczyste podrzucenie biretów i pamiątkowe zdjęcie radosnych absolwentów. 

Jeszcze raz, wszystkim naszym absolwentom gratulujemy osiągnięć, życząc jednocześnie nowych i dalszych sukcesów oraz możliwości rozwoju! Jest nam niezwykle miło, że z wieloma z Was, spotkamy się już w przyszłym roku akademickim na kontynuacji wyjątkowej przygody z nauką w Humanitas.