Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

23/09/2019

Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS

23 września 2019r. w siedzibie Oddziału ZUS w Sosnowcu, odbyła się uroczysta Inauguracja Tygodnia Przedsiębiorcy – wydarzenia o charakterze ogólnopolskim, poprzez które Zakład Ubezpieczeń Społecznych promuje legalne formy zatrudnienia.

W ramach przedsięwzięcia można będzie wziąć udział w bezpłatnych seminariach tematycznych, konsultacjach i skorzystać z porady ekspertów.

Wykład „Pokolenie Millenialsów wyzwaniem dla współczesnych liderów” przygotowała dr Joanna Tokar - doświadczony asesor, rekruter, dyplomowany trener i wykładowca HR, doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu, która wykłada na naszej uczelni:

- O młodym pokoleniu bardziej doświadczeni menedżerowie zwykli mówić, że jest narcystyczne, egocentryczne, niedojrzałe i roszczeniowe. To z pewnością duże uogólnienie, ale ten pogląd dominuje i kształtuje wizerunek współczesnych Millenialsów. Podczas poniedziałkowego wystapienia nieco "odczarowałam" ten pogląd i zaprezentowałam wyzwania jakie przed współczesną kadrą zarządzającą stawia pokolenie Y. Pokolenie, które już teraz uczy się, obserwuje swoich kierowników, by za kilka lat zająć ich miejsce i przejąć zarządzanie. Niewątpliwie pokolenie Y potrzebuje dobrych wzorców, które warto naśladować a naszym zadaniem (pokolenia X) jest ich dostarczenie. 

Pani doktor poruszyła zagadnienie niezwykle aktualne oraz zaproponowała praktyczne podejście do tematu.