Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

02/10/2019

Zagłosuj na projekt: Stacja sportowa Sosnowiec Główny

Drodzy mieszkańcy Sosnowca, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego.

Do dyspozycji przewidziana jest kwota aż 8 mln zł. Planowanych jest wiele funkcjonalnych, nowych inwestycji a wśród nich, powstanie przy ulicy Kilińskiego kompleksu boisk wielofunkcyjnych łączących zespołowe dyscypliny sportowe pod nazwą Stacja Sportowa Sosnowiec Główny. W skład kompleksu będą wchodzić: boiska do piłki nożnej, ręcznej, koszykówki, siatkówki oraz tenisa. Tego typu miejsc, gdzie mieszkańcy mogą spędzać aktywnie swój wolny czas, nigdy nie jest zbyt wiele. To doskonała inicjatywa, która z pewnością rozbudzi zainteresowanie sportem i chęć spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, nie tylko wśród młodzieży.

Głosować można w terminie od 27 września do 6 października wyłącznie elektronicznie.

Uprawnieni do głosowania są wszyscy mieszkańcy Sosnowca, niezależnie od wieku. Dlatego zachęcamy wszystkich, bo każdy głos się liczy. Każdy z mieszkańców ma możliwość oddania 2 głosów:

  • jeden głos na projekt ogólnomiejski,
  • jeden głos na projekt rejonowy

Miej realny wpływ na wizerunek swojego miasta i zostań aktywnym mieszkańcem! Głosuj na projekt 0/9 Stacja Sportowa Sosnowiec Główny w ramach inwestycji ze Strefy Ogólnomiejskiej.

Formularz głosowania dostępny jest na stronie Budżetu Obywatelskiego w Sosnowcu pod linkiem:

https://obywatelski.sosnowiec.pl/glosowanie