02/10/2019

Rektor podsumowuje rok działania Konstytucji dla Nauki

Od wprowadzenia tzw. Ustawy 2.0. dotyczącej Prawa o szkolnictwie wyższym i nauce minął już rok. To dobry czas na podsumowanie reformy i refleksję nad ciągłymi zmianami w edukacji wyższej.

Polemikę w tym temacie, z rektorami najlepszych uczelni w Polsce podjął portal pulshr.pl.

Wśród takich znamienitości jak rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Wojciech Nowak, rektor Politechniki Warszawskiej prof. Jan Szmidt czy rektor Szkoły Głównej Handlowej prof. Marek Rocki, znalazł się również rektor Wyższej Szkoły Humanitas dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. WSH.

O tym jak nasz rektor podsumował ten niezwykle aktualny temat, dowiecie się zapoznając się z artykułem dostępnym pod linkiem:

Prężnie działamy, by podnosić jakość edukacji wyższej w Polsce i niezmiernie cieszy nas, kiedy nasze działania są zauważane, a nasze władze pytane o opinie. Dziękujemy rektorowi za to, że czuwa nad nami już trzecią reformę i stale umacnia pozycję Wyższej Szkoły Humanitas w czołówce uczelni w kraju.