Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

14/10/2019

„Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą – nauczać.”

Tymi słowami Marka Twain’a pragniemy złożyć hołd wszystkim tym, którzy poświęcają codziennie swoje życie aby nauczać i inspirować uczniów oraz studentów.

W Wyższej Szkole Humanitas od lat uczymy jak uczyć nowocześnie. Rokrocznie nasze mury opuszczają setki pedagogów, z których jesteśmy dumni. Współpracujemy z nauczycielami poprzez szereg wydarzeń, konferencji, szkoleń. Badamy ich potrzeby, kształcimy ich ale również czerpiemy z ich wiedzy i doświadczenia. Wiemy, że jest to grupa zawodowa niezwykle ważna, bo przecież kreująca nowe pokolenie.

Nie sposób tu pominąć naszych nauczycieli akademickich, którzy niezmordowanie łączą obowiązki nauczycielskie z pracą naukową. To Wy tworzycie Wyższą Szkołę Humanitas i nadajecie sens mottu uczelni CZŁOWIEK. To się liczy, poprzez poszanowanie człowieka, jego dążeń do rozwoju oraz manifestowanie całą swoją postawą wagi wartości takich jak: mądrość, prawda, dobro, solidarność, pluralizm światopoglądowy.

W tym szczególnym dniu - święcie Edukacji Narodowej - pragniemy podkreślić wdzięczność za to, że swoim zaangażowaniem oraz pasją wypełniacie przedszkola, szkoły i uczelnie. Bez kadry nauczycielskiej nie ma mowy o funkcjonującym prawidłowo społeczeństwie i 14 października to tylko symbol pamięci o Waszym oddaniu dla polskiego szkolnictwa.

NAUCZYCIEL. To się liczy – dziękujemy, że jesteście!