Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

28/10/2019

ZUS świętuje 85-lecie

Październik to miesiąc, w którym Zakład Ubezpieczeń Społecznych kończy 85 lat. Z tej okazji - jak również z okazji Dnia Pracownika ZUS - w Zespole Szkół Muzycznych w Sosnowcu miała miejsce jubileuszowa uroczystość, której gościem był JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. WSH.

Dyrektor Oddziału ZUS w Sosnowcu, Pani Elżbieta Niewiara, powitała przybyłych gości: prezydentów miast, przedstawicieli władz samorządowych, służb mundurowych, szkół wyższych, instytucji miejskich i publicznych. Gratulacje i miłe słowa padły z ust przedstawicieli władz samorządowych i partnerów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Sosnowcu.

JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas dr hab. Michał Kaczmarczyk podczas wystąpienia złożył życzenia pracownikom Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, pogratulował pasji, zaangażowania i serca w codziennej pracy, a także wyraził nadzieje, że nigdy ich nie zabraknie.

Po zakończeniu przemówień organizatorzy wyemitowali film, podczas którego w skrócie została zaprezentowana 85-letnia historia ZUS, wdrażane projekty, programy i najważniejsze wydarzenia.

Wyróżnieni zostali partnerzy sosnowieckiego Oddziału ZUS oraz pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Osobiście z rąk Pani Dyrektor Oddziału ZUS w Sosnowcu Pani Elżbiety Niewiary, JM Rektor dr Michał Kaczmarczyk, prof. WSH odebrał dyplom z podziękowaniami za dotychczasową współpracę, zaangażowanie w rozwój edukacji w trosce o kształcenie młodego pokolenia oraz popularyzację wiedzy o ubezpieczeniach społecznych.

Zwieńczeniem uroczystości był występ muzyczny wychowanków Szkoły Muzycznej w Sosnowcu.