28/10/2019

Porozumienie partnerskie z Mokate SA

Podpisy pod dokumentem złożyli: jego Magnificencja, Rektor dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. WSH oraz rzecznik prasowy Mokate SA, Pan Paweł Sikora.

Porozumienie ma na celu budowanie współpracy pomiędzy biznesem i nauką oraz wzmocnienie potencjału szkolnictwa wyższego. Cieszymy się z nowego partnera biznesowego i mamy nadzieję na wiele wspólnych, emocjonujących projektów oraz szans rozwoju zarówno dla uczelni jak i naszych studentów.

W Wyższej Szkole Humanitas stawiamy na synergię teorii z praktyką, jest więc dla nas niezwykle istotne aby współpracować z praktykami, liderami w swoich branżach i korzystać z ich doświadczenia. Wszystko po to, by kształcić specjalistów oraz prowadzić prace badawcze, które odpowiadają na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.