Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

04/11/2019

Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019

Miło nam poinformować, że nasz projekt „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Rynku Międzynarodowym” został nominowany do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju w kategorii Studia przyszłości.

Projekt zakłada realizację programu kształcenia w języku angielskim oraz włączenie wykładowców z zagranicy w prowadzenie programu na kierunku Zarządzanie, specjalność: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Rynku Międzynarodowym. Projekt umożliwia cudzoziemcom podjęcie w Polsce studiów dostosowanych do wymogów współpracy międzynarodowej w zakresie ich uprzednio zdiagnozowanych potrzeb oraz oczekiwań pracodawców działających na rynku międzynarodowym. W skutek realizacji projektu  podniesiona zostanie efektywność i jakość kształcenia, szczególnie w zakresie zarządzania międzykulturowego w środowisku międzynarodowym.

Statuetki konkursowe trafiają do organizacji i osób, którzy wyznaczają trendy inteligentnego i zrównoważonego rozwoju – mają wpływ na zmieniający się rynek. Nagradzane projekty już lub w przyszłości mają szansę zrewolucjonizować gospodarkę i podnieść standard życia. Wśród nagrodzonych są autorzy nowych technologii jak również podmioty odpowiedzialne za realizację ważnych inwestycji infrastrukturalnych. Partnerem merytorycznym Nagrody jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju przy Politechnice Śląskiej.

Cieszymy się, że nasze działania zostały dostrzeżone jako wyróżniające się, innowacyjne rozwiązania, które są tworzone z myślą o człowieku i wpływają na inteligentny rozwój gospodarki.

W Wyższej Szkole Humanitas dbamy o rozwój – naszych studentów, kadry i społeczności lokalnej, bo wiemy jak istotne jest ciągłe doskonalenie się w szybko zmieniających się warunkach społeczeństwa informacyjnego.

Rozwój. To się liczy