Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

19/11/2019

„Podaruj książkę z uśmiechem”

To tytuł akcji zorganizowanej wspólnie z Zespołem Szkół Specjalnych nr 4 z Sosnowca. Zachęcamy wszystkich do dołączenia poprzez podarowanie uczniom i absolwentom szkoły książek – tych ulubionych, już przeczytanych lub niewykorzystanych a takich, które przyniosą radość czytania innym.
W holu głównym Auli naszej uczelni stanęła specjalna skrzynia, w której gromadzone będą książki dla dzieci i młodzieży. Tematyka dowolna, adresowana dla grupy wiekowej od najmłodszych dzieci, do młodych osób dorosłych – tych, którym placówka pomaga w przysposobieniu do samodzielnego życia.

Z Zespołem Szkół Specjalnych owocnie współpracujemy od wielu lat. Rokrocznie, w okresie przedświątecznym, organizowaliśmy kiermasz rękodzieła wykonanego przez uczniów szkoły. W tym roku nieco zmieniamy formułę i to my chcemy ofiarować coś wychowankom placówki.
Akcja potrwa do 22 grudnia, jest więc świetnym momentem do zrobienia komuś miłego świątecznego prezentu lub po prostu odświeżenia półek i przedświątecznych porządków.

Podarujmy wspólnie książkę z uśmiechem.