19/12/2019

Książki dla ZSS nr 4 z Sosnowca

Ponad sto książek, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych, przekazali studenci i pracownicy Wyższej Szkoły Humanitas w ramach akcji „Podaruj książkę z uśmiechem” zorganizowanej wspólnie z Zespołem Szkół Specjalnych nr 4 z Sosnowca. Książki na ręce Pani Iwony Durek, dyrektora szkoły, uroczyście przekazała Pani Ewa Kraus, prodziekan ds. studenckich Wyższej Szkoły Humanitas.

Okazją do przekazania dotychczas zebranych publikacji były jasełka, tradycyjnie organizowane w szkole w okresie przedświątecznym. W wyjątkowym przedstawieniu udział wzięli uczniowie oraz pracownicy szkoły.

„Bardzo się cieszymy, że akcja spotkała się z tak ciepłym przyjęciem przez naszych studentów. Pomimo, że do oficjalnego zakończenia pozostało jeszcze kilka dni już teraz efekty przerosły nasze oczekiwania” – skomentowała Ewa Kraus.

Zbiórka książek trwa na uczelni do 22 grudnia br. Wszyscy chętni mogą przynosić książki o dowolnej tematyce i pozostawić w specjalnej skrzyni ustawionej w holu uczelni.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji i  podarowania książki z uśmiechem!