11/03/2020

Funkcjonowanie uczelni w okresie 11-25 marca 2020 r.

W trosce o bezpieczeństwo studentów, słuchaczy, partnerów oraz pracowników Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu uprzejmie informujemy o zasadach funkcjonowania uczelni w dniach od 11 marca 2020 r. do 25 marca 2020 r.:

• zajęcia dydaktyczne zostają zawieszone do dnia 25 marca 2020 roku włącznie. Zawieszenie obejmuje zajęcia odbywające się w formie bezpośredniego kontaktu  nauczycieli akademickich ze studentami;
  • zawieszone zostają również zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Uniwersytetu Dziecięcego;
  • w ww. okresie na uczelni nie będą odbywać się żadne spotkania i wydarzenia o charakterze dydaktycznym, konferencyjnym lub szkoleniowym;
  • administracja uczelni, w tym działy odpowiedzialne za obsługę studentów do dnia 25 marca będą pracowały w następującym trybie:

Poniedziałek: nieczynne
Wtorek: 08.00 – 16.00
Środa: 08.00 – 16.00
Czwartek: 08.00 – 16.00
Piątek: 08.00 – 16.00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

• uprzejmie prosimy, aby kontakt z pracownikami uczelni odbywał się drogą telefoniczną lub za pośrednictwem korespondencji mailowej;
  • w przypadku, gdy Państwa wizyta na uczelni jest niezbędna uprzejmie prosimy o wcześniejszy telefoniczny kontakt z działem, którego bezpośrednio dotyczy temat wizyty i umówienie się na konkretny dzień i godzinę spotkania;
  • w najbliższym czasie poinformujemy Państwa za pośrednictwem strony www oraz Wirtualnej Uczelni o szczegółach realizacji zajęć za w formie e-learningowej;
  • o wszelkich zmianach w zakresie organizacji zajęć dydaktycznych będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej oraz Wirtualnej Uczelni.

Działajmy razem przeciwko koronawirusowi!

Przez najbliższy czas musimy zrobić wszystko, aby zapobiec szybkiemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce. Stąd szerokie działania rządu – takie jak zawieszenie zajęć w szkołach, przedszkolach, żłobkach i na uczelniach. Odwołanie imprez masowych. Jest to możliwe dzięki specustawie w sprawie przeciwdziałania koronawirusa.

Wiele jednak zależy od Ciebie!

• unikaj skupisk ludzkich, jeśli możesz – udaj się na pracę zdalną;
  • myj często ręce, nie dotykaj bez potrzeby twarzy;
  • zwracaj uwagę innym na właściwe zachowania!

Wszystkie niezbędne i wiarygodne informacje można znaleźć TUTAJ

Jeśli masz objawy towarzyszące koronawirusowi, zadzwoń do najbliższej stacji sanitarno-epidemiologicznej lub na infolinię NFZ pod nr tel.: 800 190 590.