Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

24/04/2020

Nauczanie zdalne przedłużone do 31.05.2020r.

W związku z decyzją Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego uprzejmie informujemy, że zawieszenie zajęć w bezpośrednim kontakcie w Wyższej Szkole Humanitas zostaje przedłużone do dnia 31 maja 2020 r., a co za tym idzie zajęcia odbywać się będą w formie online. 

W tym okresie nie będą się również odbywały zajęcia w bezpośrednim kontakcie w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Uniwersytetu Dziecięcego oraz wszelkie inne spotkania i wydarzenia o charakterze dydaktycznym, konferencyjnym lub szkoleniowym.

Aktualne informacje dotyczące egzaminów dyplomowych znajdują się na stronie internetowej: www.humanitas.edu.pl/Dziekanat_Ogloszenia. W sprawach indywidualnych terminów egzaminów dyplomowych uprzejmie prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt z dziekanatem. 

Rekrutacja na studia na nowy rok akademicki rozpoczyna się 28 kwietnia br. Od tego dnia będzie można zapisać się na studia poprzez formularz rejestracyjny. Od 4 do 31 maja dokumenty można przesłać pocztą elektroniczną, pocztą tradycyjną lub złożyć osobiście w siedzibie uczelni w uzgodnionym terminie, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym z działem rekrutacji. 

Przypominamy, że dostępna jest lista najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi dot. pracy uczelni w czasach pandemii, którą można zobaczyć pod wskazanym linkiem:CLICK

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.