18/05/2020

Rektor WSH gościem programu „Krótko i na temat”

Zachęcamy do obejrzenia i posłuchania wywiadu z prof. WSH dr hab. Michałem Kaczmarczykiem, JM Rektorem naszej uczelni na temat zarządzania sytuacją kryzysową związaną z epidemią koronawirusa.

W ponad 40-minutowej rozmowie Rektor diagnozuje skalę nieprawidłowości, do jakich doszło na etapie przygotowywania procedur mających chronić nas przed epidemią, jak i błędów, jakie władza publiczna popełnia teraz, gdy stara się odmrażać polską gospodarkę. W trakcie wywiadu poruszone zostały również wątki wyborów prezydenckich, praw obywatelskich w czasach pandemii oraz zmian społecznych, jakie powoduje globalna walka z SARS-CoV-2. Rozmowę z prof. Michałem Kaczmarczykiem przeprowadził red. Sebastian Czapliński, absolwent dziennikarstwa w Wyższej Szkole Humanitas, a obecnie niezależny bloger, autor programu „Krótko i na temat” i dziennikarz Galicyjskiego Tygodnika Informacyjnego „Temi”.

Link do wywiadu --> CLICK