Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy
Wydziały i Oddziały
Sosnowiec Vestin Kraków Poznań Lublin Rzeszów

Aktualności

23/10/2020

PILNY KOMUNIKAT - ZDALNA NAUKA OD 24 PAŹDZIERNIKA

W związku z nowymi zasadami bezpieczeństwa, które wchodzą w życie od dnia 24 października, Wyższa Szkoła Humanitas – na czas obostrzeń - przechodzi całkowicie w tryb kształcenia zdalnego (z wyłączeniem zajęć, których przeprowadzenie w formie stacjonarnej jest dopuszczalne na podstawie przepisów prawa).  

Plan zajęć dydaktycznych jest obecnie modyfikowany, a cześć zajęć może ulec zmianie lub zostać odwołana. Prosimy o sprawdzanie planu dotyczącego najbliższego zjazdu dziś wieczorem – jutro wykładowcy spotkają się z Państwem na platformie ClickMeeting.

Informujemy, że materiały dydaktyczne będą na bieżąco publikowane w Wirtualnej Uczelni wraz z instrukcją korzystania z nich. O dostępności zajęć online, odbywających się przez platformę ClickMeeting, Uczelnia będzie informować poprzez komunikaty przekazywane za pomocą WU do poszczególnych grup.

Staramy się na bieżąco informować Państwa o szczegółach dotyczących planu zajęć i trybu studiowania, w związku z czym prosimy o śledzenie informacji publikowanych w Wirtualnej Uczelni.

Prosimy, by w miarę możliwości wszystkie sprawy wymagające kontaktu z Uczelnią lub Wykładowcami prowadzić z wykorzystaniem komunikacji e-mailowej i telefonicznej. Kontakty do poszczególnych działów znajdują się na stronie internetowej Uczelni: https://www.humanitas.edu.pl/Kontakt.

W przypadku, kiedy wizyta na Uczelni jest niezbędna, prosimy o sprawdzanie godzin przyjęć studentów, gdyż te mogą ulec zmianie. Będziemy wdzięczni za wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikami działu w celu umówienia terminu spotkania. 

O wszelkich zmianach w zakresie organizacji zajęć dydaktycznych oraz funkcjonowania WSH będziemy Państwa informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej Uczelni, grupy studenckiej na portalu Facebook oraz Wirtualnej Uczelni.