12/11/2020

Koło Naukowe Instytutu Psychologii WSH docenione

Rozpiera nas duma, kiedy działania naszych studentów są zauważane i wyróżniane. Koło Naukowe Instytutu Psychologii Wyższej Szkoły Humanitas dostało się do ścisłego finału konkursu StRuNa w kategorii Koło Naukowe Roku 2020.

Finaliści 10. edycji konkursu StRuNa:

IKN Geriatrii z Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy
Koło Edytorstwa Naukowego „Kustosz” z UKSW
Koło Naukowe „Humanoid” z Politechniki Warszawskiej
Koło Naukowe Instytutu Psychologii z Wyższej Szkoły „Humanitas” w Sosnowcu
Koło Naukowe Zwierząt Doświadczalnych i Laboratoryjnych z SGGW
SKN Neurochirurgii Dziecięcej z Collegium Medicum UJ
Studenckie Koło Naukowe Statystyki z SGH

StRuNa to studencki ruch naukowy, czyli program promocji osiągnięć naukowych wśród studentów i doktorantów, który jest realizowany pod patronatem ministra nauki i szkolnictwa wyższego.

Ubiegły rok akademicki obfitował w wyzwania, a największym było przejście z działań na terenie uczelni na zdalne formy współpracy. Nasze koło naukowe angażowało się w wiele ciekawych i inspirujących projektów, badania naukowe, pomoc psychologiczną dla potrzebujących medyków i osób dotkniętych pandemią oraz jej skutkami.

Jesteśmy dumni z naszych studentów, młodych naukowców, wykładowców którzy z ogromną ambicją i energią do działania zdobywają kolejne wyróżnienia.