16/12/2020

Przerwa świąteczna

Informujemy, że w dniach 21.12.2020 r. – 03.01.2021 r. cała Wyższa Szkoła Humanitas będzie nieczynna. Odpoczywamy w tym czasie w gronie rodzinnym, by wrócić do Państwa w Nowym Roku z nową energią i tego samego życzymy wszystkim.

Natomiast niektórzy z Państwa mają zaplanowane zajęcia on-line w dniach 2 i 3 stycznia 2021 roku i te zajęcia odbędą się na platformach internetowych. Dyżur w przypadku ewentualnych problemów  technicznych pełni Dział IT. Kontakt: helpdesk@humanitas.edu.pl. W przypadku problemów związanych z planem, logowaniem lub linkami do pokoi można kontaktować się z Działem Toku Studiów pod numerem telefonu: (32) 363 12 17.

We wszelkich innych sprawach studenckich prosimy o kontakt z odpowiednim działem od 4 stycznia 2021 roku.

W przypadku pism i innych spraw formalnych decyduje data wpływu e-maila lub data stempla pocztowego – mogą więc Państwo przesyłać do nas dokumenty, mimo, że biura nie będą w tym okresie obsługiwać studentów.