13/01/2021

29. Finał WOŚP - Biblioteka WSH

Biblioteka Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu podobnie jak w latach poprzednich po raz dwunasty aktywnie uczestniczy w finale WOŚP.

Zachęcamy wszystkich studentów, którzy nie oddali książek w terminie lub mają zaległą karę, aby do 31 stycznia 2021 r. czyli dnia Finału WOŚP-u mogli uregulować swoje zaległości.

Wszyscy, którzy w tym okresie zdecydują się oddać przetrzymane książki mogą liczyć na obniżenie wartości kary do 50%!!! Również wszystkie zaległe rozliczenia obniżymy o 50%!!!

Należności te zostaną przekazane do puszki WOŚP-u, która znajduje się w Bibliotece WSH.

Jeśli ktoś nie może przyjść osobiście - skontaktuj się z pracownikami (32-36 31 219 / biblioteka@humanitas.edu.pl) koniecznie!!!

29. Finał WOŚP dedykowany jest wyposażeniu w urządzenia medyczne dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

Wierzymy, że nasza akcja spotka się z nie mniejszym zainteresowaniem oraz równie ciepłym przyjęciem jak w latach poprzednich.

Sie ma!!!