09/06/2021

Studia ACT. Oferta dla Ciebie!

Jesteś psychologiem, lekarzem, psychoterapeutą, pedagogiem lub pracownikiem socjalnym? Interesują Cię zagadnienia związane z szeroko rozumianym coachingiem, dietetyką lub pracujesz z drugim człowiekiem nad radzeniem sobie z własnymi blokadami oraz budowaniem życia zgodnego z własnym sensem? Mamy ofertę studiów podyplomowych skierowaną właśnie do Ciebie!

Gościem Wyższej Szkoły Humanitas był Bartosz Kleszcz, który prowadzi psychoterapię i trening psychologiczny osób dorosłych za pomocą terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), szkoli w niej psychoterapeutów, przedstawicieli pokrewnych zawodów; studentów oraz superwizuje w tym nurcie.

Owiedziliśmy laboratorium pedagogiczne, ktore zostało wyposażone w podłogę interaktywną, salę doświadczania świata raz inne pomoce dydaktyczne do ćwiczeń, gier czy zabaw ruchowych.Posłuchajcie dlaczego warto zapisać się na studia podyplomowe z tego zakresu w Wyższej Szkole Humanitas.

Studia ACT. Dlaczego w Humanitas?

Studia ACT. Terapia akceptacji i zaangażowania - co to takiego?

Studia ACT. Teoria i praktyka

Studia ACT. Cel poprzez rozwój