24/06/2021

Humanitas wspiera Weteranów

Niedawno uczciliśmy Dzień Weterana. Uroczystym obchodom święta towarzyszyły okolicznościowe wystawy, takie jak wystawa sprzętu sił zbrojnych i służb mundurowych zorganizowana na rynku w Czeladzi oraz wystawy zorganizowane przez stowarzyszenia i organizacje zrzeszające weteranów.

Nie zabrakło także innych inicjatyw – godną odnotowania jest 2. Edycja Rajdu Motocyklowego Weteranów. Ponad tysiąc trzystu motocyklistów upamiętniło poległych kolegów. Sporym zainteresowaniem cieszył się również Wirtualny Bieg Weterana „Droga do Bagram”.

W ramach działań wspierających środowisko weteranów warto wymienić te, które są inicjatywą Wyższej Szkoły Humanitas.

Z roku na rok rośnie liczba miejsc, gdzie zasłużone osoby zyskują benefity. Dzięki działaniom Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Katowicach i Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Będzinie podpisano listy intencyjne z władzami Czeladzi oraz Wyższej Szkoły Humanitas w Sosnowcu.

Tym samym weterani zyskują:

• 70 proc. upust na korzystanie z obiektów sportowych w Czeladzi,
  • 25 proc. upust na ofertę edukacyjną sosnowieckiej uczelni,
  • 30 proc. upust, jeśli z oferty edukacyjnej skorzystają dzieci weteranów.

Zachęcamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty!