02/09/2021

Filia Humanitas w Gliwicach. Zaproszenie na konferencję prasową

Szanowni Państwo,

zbliża się nowy rok akademicki - czas wyzwań, realizacji ambitnych planów i wytężonej pracy na uczelniach. Wyższa Szkoła Humanitas pragnie poinformować, że w październiku br. rozpocznie się nowy, bardzo ważny etap w rozwoju uczelni. Uruchamiamy filię w Gliwicach, gdzie w unikatowych przestrzeniach Cechowni, na zrewitalizowanym terenie po KWK Gliwice, będzie można studiować nasze prestiżowe kierunki - PRAWO oraz PSYCHOLOGIĘ.

Fot. EMT- Systems Sp. z o.o.

Pragniemy zaprosić przedstawicieli Redakcji na konferencję prasową zorganizowaną z okazji uruchomienia filii Wyższej Szkoły Humanitas w Gliwicach. Tematem konferencji będzie rozpoczęcie przez Wyższą Szkołę Humanitas działalności akademickiej w Gliwicach oraz perspektywy rozwoju miasta jako ośrodka szkolnictwa wyższego.

• Konferencja odbędzie się 8 września o godzinie 11.00  w budynku Cechowni przy ul. Bojkowskiej 35a w Gliwicach.

PROGRAM KONFERENCJI PRASOWEJ

I. Powitanie gości konferencji

• Krótka prezentacja historii gliwickiej Cechowni. O rewitalizacji i adaptacji miejsca

na potrzeby centrum edukacji i biznesu opowiedzą:

Agata Rakotny - Kierownik ds. Marketingu i Komunikacji w EMT-Systems i Cechownia Sp. z o.o.
Piotr Podgórski - Członek Zarządu EMT-Systems, Prokurent w Cechownia Sp. z o.o.

• Prezentacja oferty edukacyjnej Wyższej Szkoły Humanitas dla mieszkańców Gliwic i miast ościennych, plany uczelni związane z rozwojem filii WSH w Gliwicach, obszary współpracy pomiędzy WSH a EMT-Systems:

JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas, prof. ucz. dr hab. Michał Kaczmarczyk

• Perspektywy rozwoju Gliwic jako miasta akademickiego, rola współpracy Gminy Gliwice z Wyższą Szkołą Humanitas w kreowaniu oferty edukacyjnej miasta

Dr Ewa Weber - Zastępca Prezydenta Gliwic

II. Uroczyste podpisanie umowy współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Humanitas i EMT – Systems Sp. z o.o.

III. Czas dla mediów, indywidualne rozmowy i poczęstunek dla gości konferencji.

Do zobaczenia w Gliwicach!

*Prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 7 września, godz.12.00.

adres e-mail: tomasz.burek@humanitas.edu.pl

telefon: 32 363-12-30