15/10/2021

Relacja z Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas

Za nami uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Humanitas. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele środowiska akademickiego, władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji kultury, oświaty i biznesu, a także studenci oraz pracownicy uczelni. W Auli im. Czesława Kupisiewicza, w podniosłej atmosferze, rozpoczął się XXIV rok akademicki w Wyższej Szkole Humanitas.

Dla Wszystkich, którzy nie mogli uczestniczyć w wydarzeniu przygotowaliśmy relację wideo:

Wyjątkowym gościem tegorocznej inauguracji był prof. dr hab. Bogdan de Barbaro - lekarz psychiatra i terapeuta, kierownik Zakładu Terapii Rodzin Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Profesor zawodowo interesuje się terapią rodzin i postpsychiatrią. Podczas uroczystości wygłosił wykład inauguracyjny pt. „W poszukiwaniu szczepionki na wirusa nienawiści”.

Oto nagranie z Jego wykładem: