20/10/2021

Podpisanie umowy z Bratislava University of Economics and Management

Podpisanie umowy jest pokłosiem spotkania (konferencji)  w dniu 30 września 2021 roku.

Z ramienia Humanitas w spotkaniu wzięli udział: prof. ucz. dr hab. Michał Kaczmarczyk, JM Rektor, mgr Maja Chyży- Dudek, Prodziekan ds. Współpracy z Zagranicą WSH, dr Agata Sitko, Dyrektor Instytutu Filologii WSH i mgr Małgorzata Klich, koordynatorka projektów MBA.

Z kolei Bratislava University of Economics and Management reprezentowali:  doc. ing. Ľuboš Cibáką, JM Rektor,  doc. Ing. Michal Fabuš, Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą oraz dr Marián Kováč, Dyrektor Działu Współpracy z Zagranicą.

Strony rozpoczynają współpracę przy realizacji projektu edukacyjnego w zakresie prowadzenia studiów Master of Business Administration.  Studia MBA adresowane są do przedstawicieli środowiska administracji publicznej w Polsce i Słowacji. Przygotowano koncepcję kształcenia i program studiów MBA w sposób zgodny z  najwyższymi standardami  obowiązującymi w europejskim szkolnictwie wyższym. Zapewniono konsultacje merytoryczne programu studiów MBA, w tym zwłaszcza oferowanych słuchaczom MBA treści kształcenia. Przedstawiciele Bratislava University of Economics and Management będą prowadzili zajęcia dydaktyczne i wykłady eksperckie dla słuchaczy studiów MBA. Absolwenci otrzymają certyfikat poświadczający, iż studia MBA realizowane były w ramach partnerstwa i współpracy pomiędzy WSH a Bratislava University of Economics and Management.