23/11/2021

Zarządzenie Rektora dotyczące kształcenia w trybie zdalnym

Drodzy Studenci!

Od 1 grudnia 2021 roku ćwiczenia, konwersatoria, lektoraty, seminaria i inne formy dydaktyczne będą odbywały się w formie zdalnej. Wchodzimy w szczyt zachorowań IV fali pandemii, która nakłada się na sezonowe przypadki grypy. Coraz więcej osób zgłasza brak możliwości uczestnictwa w zajęciach z powodu infekcji lub objawów zakażenia. W tych trudnych chwilach musimy zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo całej naszej społeczności.

Wyższa Szkoła Humanitas dysponuje sprawdzonymi systemami informatycznymi (Platforma Click Meeting) pozwalającymi prowadzić zajęcia w trybie online. Teraz ponownie z nich skorzystamy, aby bezpiecznie przeczekać falę zachorowań i jak najszybciej powrócić do nauczania stacjonarnego.

Prosimy - zadbajcie o siebie, koncentrujcie się na nauce i ograniczcie aktywność towarzyską oraz, co najważniejsze, zaszczepcie się! Przypominamy, że w czasie zdalnej edukacji uczelnia pozostaje otwarta. Zarządzenie Rektora obowiązuje od 1 grudnia 2021 do 31 marca 2022 roku.

Wspierajmy się wzajemnie, do zobaczenia na zajęciach!

Pełna treść zarządzenia: KLIKNIJ TUTAJ