18/03/2022

Humanitas na Targach
„Edukacja 2022”

Zakończyły się XXIV Ogólnopolskie Targi Edukacyjne „Edukacja 2022” w Katowicach. Uczniowie szkół średnich podczas targów mogli sprawdzić aktualną ofertę uczelni wyższych z naszego regionu oraz innych miast akademickich w Polsce.

Na targach nie mogło zabraknąć Wyższej Szkoły Humanitas. Na naszym stoisku młodzi ludzie uzyskali odpowiedź na pytania dotyczące proponowanych kierunków studiów, zasad rekrutacji, warunków w jakich odbywa się studiowanie, akademików, dostępnych pracowni, życia studenckiego i wielu innych kwestii.

Podczas Targów „Edukacja 2022” głos zabrała dr Maria Zrałek - Pełnomocnik Rektora ds. Społecznej Odpowiedzialności Uczelni.

„Studia powinny być pewnym preludium, początkiem czegoś większego, co jedni nazywają karierą, inni pracą, a jeszcze inni działalnością zawodową. Warto iść, na studia, bo studia to rozkwit. Warto iść na studia, bo warto w siebie inwestować. Warto się uczyć i warto trenować swój mózg, warto pracować nad sobą” - mówiła Pani doktor.

wywiad

Podczas prezentacji oferty dydaktycznej Wyższej Szkoły Humanitas dr Bożena Wroniszewska – Drabek opowiedziała o 25. latach działalności Humanitas, padły też pytania o to gdzie widzieliby się młodzi ludzie za blisko ćwierćwiecze – spostrzeżenia młodzieży były dla nas wyjątkowo cenne!

licealiści

Podczas dwóch dni targowych, stoisko Wyższej Szkoły odwiedziło wielu młodych ludzi. Cieszymy się, że nasza oferta dydaktyczna, cieszyła się tak dużym zainteresowaniem.

Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat XXIV Ogólnopolskich Targów Edukacyjnych „Edukacja 2022”: KLIKNIJ TUTAJ

symulator dachowania

stoisko Humanitas