17/05/2022

Rektor WSH Laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2022

Z dumą informujemy, że JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas, prof. ucz. dr hab. Michał Kaczmarczyk został Laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2022 w kategorii „Rektor Przyszłości”. Wyróżnienie zdobył za podnoszenie potencjału dydaktycznego Wyższej Szkoły Humanitas oraz rozwijanie współpracy Uczelni z biznesem.

Nagroda przyznana została przez Organizatorów Forum Inteligentnego Rozwoju – prestiżowej konferencji z udziałem przedstawicieli świata nauki, administracji rządowej i przedsiębiorczości, która odbędzie się w Uniejowie w dniach 6-7 czerwca br. Tam też Rektor odbierze wyróżnienie i statuetkę.

Cieszymy się, że po raz kolejny doceniono dynamiczny rozwój Wyższej Szkoły Humanitas, Jury Konkursu dostrzegło potencjał naszej Uczelni. Prestiżową Nagrodę otrzymało tylko dwóch polskich rektorów: JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas oraz JM Rektor Politechniki Wrocławskiej, prof. dr hab. inż. Arkadiusz Wójs.