14/06/2022

Altkom Akademia partnerem Wyższej Szkoły Humanitas

Z dumą informujemy, że dzisiaj odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia pomiędzy Wyższą Szkołą Humanitas a firmą Altkom Akademia. Strony reprezentowali: Monika Kuć - Dyrektor Regionu Południe Altkom Akademii oraz JM Rektor Wyższej Szkoły Humanitas dr hab. Michał Kaczmarczyk, prof. WSH.

Historia Altkom Akademii rozpoczęła się ponad trzy dekady temu. Organizacja jest rynkowym liderem w branży szkoleniowej i wyznacza standardy w dziedzinie przekazywania wiedzy, rozwijania umiejętności oraz kształtowania postaw. Altkom Akademia może poszczycić się ponad 1000 oferowanymi szkoleniami i egzaminami z wielu dziedzin i zagadnień. Z oferty tej skorzystało do tej pory około 650 tys. osób, edukowanych przez 300 certyfikowanych wykładowców.

Gwarancją najwyższej jakości oferty edukacyjnej Altkom Akademii jest system zarządzania jakością zgodny z wymogami międzynarodowej normy ISO 9001:2015. Głównym obszarem tematycznym szkoleń są szeroko rozumiane technologie informatyczne. Oferta obejmuje również szkolenia z zarządzania projektami, prawa, finansów, procesów produkcyjnych.

Wyższa Szkoła Humanitas we współpracy z Altkom Akademia uruchomiła studia z zakresu zarządzania. Oferta obejmuje studia I stopnia na specjalności:

oraz studia II stopnia na specjalnościach:

Wspólnie z Altkom Akademia prowadzimy również studia podyplomowe na kierunkach:

Podpisanie porozumienia jest początkiem owocnej współpracy pomiędzy Uczelnią a jej partnerem. Wierzymy, że nasze unikatowe kierunki i specjalności oraz najwyższe standardy kształcenia sprawią, że wybierzecie Państwo Wyższą Szkołę Humanitas!