Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

24/06/2022

Podsumowanie XXVIII Tatrzańskiego Sympozjum Naukowego „Edukacja jutra”

Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, że zakończyło się XXVIII Tatrzańskie Sympozjum Naukowe „Edukacja jutra”. To cykliczne, organizowane od 1996 roku, wydarzenie, mające za zadanie integrowanie najwybitniejszych przedstawicieli polskiej nauki, reprezentujących nauki społeczne i humanistyczne.

Jego celem jest prezentowanie wyników badań oraz przemyśleń, praktyków, teoretyków oraz badaczy z Polski i z zagranicy, zajmujących się na co dzień szeroko rozumianą edukacją na wszystkich jej poziomach, nauczaniem i uczeniem się, a także wychowaniem oraz problemami z tym związanymi.

Uczestnicy sympozjum podjęli próbę określenia aktualnych zadań przed którymi stoi edukacja oraz wskazali kierunki, w których powinna podążać, chcąc dobrze przygotować człowieka do skutecznego i kreatywnego działania w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Organizatorami XXVIII Tatrzańskiego Sympozjum Naukowego „Edukacja jutra” byli:

  • Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu
  • Uniwersytet Rzeszowski
  • Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie

 

Mnogość zagadnień, ożywiona dyskusja, wieloaspektowość podejmowanych wątków – tak w skrócie można podsumować bieżącą edycję. Oto link odsyłający do wydarzenia, w zakładce znajdziecie Państwo pełen program i tytuły tegorocznych wystąpień: KLIKNIJ TUTAJ

 

Jednocześnie miło nam poinformować, że już wkrótce rozpoczynamy przygotowania do kolejnej XXIX edycji Tatrzańskiego Sympozjum Naukowego „Edukacja jutra”.

Serdecznie dziękujemy za liczny udział w XXVIII edycji wydarzenia i liczymy na Państwa obecność za kilka miesięcy.
Do zobaczenia wkrótce!