06/09/2022

Wyższa Szkoła Humanitas dołączyła do programu Cisco Networking Academy

Wyższa Szkoła Humanitas przystąpiła do programu Cisco Networking Academy stając się oficjalnym Partnerem edukacyjnym firmy CISCO. W pierwszym etapie, w ramach akademii, realizowany będzie kurs CCNA (Cisco Certified Network Associate) przygotowujący do egzaminu CCNA. Certyfikat potwierdza specjalistyczną wiedzę techniczną oraz umiejętności praktyczne w zakresie instalacji, okablowania strukturalnego, konfiguracji i zarządzania średniej wielkości sieciami teleinformatycznymi oraz telekomunikacyjnymi.

Najlepsi studenci kierunku Informatyka otrzymają możliwość bezpłatnego uczestnictwa w kursie CCNA otrzymując oficjalny certyfikat CISCO.

W ramach akademii studenci będą mieli dostęp do oficjalnych narzędzi i materiałów edukacyjnych firmy CISCO.

Kursy Cisco Networking Academy przygotowują fundamenty technologiczne i pozwalają się specjalizować w wybranej dziedzinie IT. Słuchacze są przygotowywani do zdobycia cenionych certyfikacji IT, które umożliwiają podniesienie konkurencyjności na rynku pracy i oferują lepsze perspektywy zawodowe.

Kursy mogą być włączane bezpośrednio do programów kształcenia lub oferowane jako zajęcia dodatkowe, ewentualnie jako kursy do samodzielnej nauki.  Wszystkie materiały kursowe dostępne są online na platformie edukacyjnej, wspieranej przez narzędzia instruktorskie do oceny postępów, wyników oraz do administrowania grupami słuchaczy.

Studenci kierunku Informatyka będą mieli możliwość uczestnictwa w kursie CCNA na preferencyjnych warunkach.

Strona Partnera: KLIKNIJ TUTAJ