Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

16/09/2022

Zmieniamy się dla Was!

Szanowni Państwo, już wkrótce uruchomimy nową Wirtualną Uczelnię! Zmieniamy się na lepsze, nowy system znacznie usprawni kontakt z Państwem, ale jednocześnie pragniemy poinformować o utrudnieniach, które pojawią się w najbliższym czasie.

W dniach 18-28 września nastąpi zmiana systemu obsługującego studentów. W tym okresie mogą pojawiać się przerwy w dostępie do wirtualnej uczelni oraz mogą pojawić się problemy z obsługą studentów. Praca działów obsługujących studentów będzie mocno ograniczona.

We wskazanym okresie nastąpi również zmiana wersji wirtualnej uczelni co wiązać będzie się ze zmianą sposobu logowania. W nowej wersji wirtualnej uczelni loginem będzie adres e-mail office 365, który wraz z hasłem otrzymali Państwo na prywatne adresy poczty elektronicznej.

Jeżeli nie otrzymali Państwo danych do logowania do systemu Office 365 lub mieli Państwo konta utworzone wcześniej i z jakiegoś powodu nie mogą się Państwo zalogować (zapomniany login lub hasło), prosimy o kontakt z Działem IT (e-mail: helpdesk@humanitas.edu.pl). Dane te, będą potrzebne do logowania do nowej wersji systemu uczelnianego Wirtualna Uczelnia.

Przed nami czas intensywnych działań wszystkich pracowników uczelni, dlatego prosimy o wyrozumiałość i o to, aby kontakt z pracownikami w tym okresie dotyczył wyłącznie pilnych spraw. Wszelkie informacje dotyczące planów zajęć oraz uruchomienia nowego systemu zostaną wysłane po 28 września.

Postaramy się zrobić wszystko co w naszej mocy, aby zminimalizować uciążliwości, za które Państwa przepraszamy.