Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

19/09/2022

Za nami Dni Sosnowca!

Za nami Dni Sosnowca!

Pomimo deszczu i zimna mieszkańcy Sosnowca i regionu po raz kolejny pokazali, że potrafią stworzyć najlepszą atmosferę! Tłumy, które przybyły na Dni Sosnowca przerosły nasze oczekiwania. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy świętować 120-lecie miasta i 25-lecie naszej uczelni.

 

Rok 2022 to czas szczególny dla naszej Uczelni. Kolejne miesiące stanowią okres podsumowań 25 lat doświadczenia, 25 lat wytężonej pracy, 25 lat planów, marzeń, małych potknięć i wielkich sukcesów. 25 lat uśmiechów, życzliwości, wsparcia. 25 lat wiary w to, że razem osiągniemy sukces.

Motto Wyższej Szkoły Humanitas „Człowiek to się liczy” to nie tylko puste słowa. Członkowie społeczności akademickiej; dydaktycy, pracownicy administracyjni, studenci i przyjaciele Uczelni każdego dnia tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca – taką też staraliśmy się stworzyć podczas Dni Miasta. 

Za nami trzy dni doskonałej zabawy. Do gości wydarzenia trafiło kilkadziesiąt jubileuszowych koszulek Humanitas, 2 smart mibandy i elektryczna hulajnoga. Spotkaliśmy się z setkami osób, które skorzystały z porad dietetycznych, poznały techniki detektywistyczne dzięki walizce kryminalistycznej oraz bawiły się z nami z użyciem okularów VR, giga twistera i gry terenowej. Dziękujemy za mnóstwo uśmiechów, miłych rozmów i Waszych wspomnień z minionych lat w murach naszej uczelni.

To był niezapomniany czas za który Wam dziękujemy!