03/11/2022

Dzień CKZiU z Humanitas

W Wyższej Szkole Humanitas doskonale wiemy jak istotny jest trafny wybór ścieżki kształcenia, dlatego regularnie organizowane są dni, podczas których młodzież z zaprzyjaźnionych szkół ma możliwość odwiedzić uczelnię i wziąć udział w prelekcjach i wykładach.

W czwartek, 3 listopada, uczniowie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu mieli okazję lepiej poznać Wyższą Szkołę Humanitas.

W Auli WSH pracownicy uczelni opowiedzieli o tym jak studiuje się w naszych murach, zaprezentowali ofertę dydaktyczną, laboratoria kierunkowe oraz pomoce dydaktyczne.

Gości przywitała Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych p. Ewa Kraus. Następnie uczniowie wzięli udział w konkursie z nagrodami, który poprowadzili pani Katarzyna Łopacińska - Koordynator ds. Rozwoju Uniwersytetu Międzypokoleniowego oraz pan Sebastian Korzeniowski - Koordynator ds. sprzedaży i współpracy z otoczeniem.

Po emocjonującym quizie młodzież wysłuchała wykładu pani Aldony Haarschack-Bokiewicz – HR Managera w Wyższej Szkole Humanitas pt. „Ścieżka kariery – rynek pracy a wybór studiów”. Po krótkiej przerwie mogli wziąć udział w zajęciach pt. „Manipulacja w mediach” które przeprowadził pan Tomasz Burek – Specjalista ds. PR.

Młodzieży dziękujemy za udział w wydarzeniu i zapraszamy do odwiedzenia Wyższej Szkoły Humanitas po raz kolejny!