Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

12/12/2022

Ruszyła rekrutacja na semestr letni

Nie ma lepszego prezentu świątecznego i noworocznego niż inwestycja w swój rozwój.

Wybierając studia w Wyższej Szkole Humanitas zyskujesz pewność rozwoju oraz indywidualne wsparcie w kształtowaniu ścieżki kariery.

To jest Twój czas! Otwórz się na możliwości jakie dają Ci studia realizowane w oparciu o najwyższe standardy kształcenia akademickiego oraz najbardziej aktualną wiedzę praktyczną. Studia dyplomowe i podyplomowe realizujemy wraz z partnerami ze środowiska badawczego i biznesowego, dając naszym studentom możliwość zdobycia w trakcie studiów dodatkowych, specjalistycznych certyfikatów respektowanych i premiowanych przez obecnych i potencjalnych pracodawców.

Rozpoczęła się rekrutacja na semestr letni.

Nie zwlekaj, postaw na rozwój, zapisz się na studia i rozpocznij naukę już w marcu! Tylko do 20 stycznia 2023 r. dla zapisanych kandydatów* obowiązuje zniżka 800 zł** na wszystkie kierunki studiów dyplomowych i wybrane kierunki studiów podyplomowych***.

  • Sprawdź ofertę studiów I i II stopnia, oraz jednolitych magisterskich: KLIKNIJ TUTAJ
  • Sprawdź ofertę studiów podyplomowych: KLIKNIJ TUTAJ
  • Sprawdź ofertę studiów MBA i LLM: KLIKNIJ TUTAJ

 

* Zniżka dotyczy osób, które dokonają wszelkich formalności związanych z zapisem na studia i podpiszą umowę finansową do 20 stycznia 2023 r.
**Promocja nie łączy się z innymi i nie podlega wymianie na gotówkę.
***Nie dotyczy kierunków: EEG-Biofeedback, Psychologia transportu, Psychologia sądowa, Integracja sensoryczna, Ścieżki kariery i plany sukcesji, Akademia trenera (poziom podstawowy, zaawansowany), Akademia certyfikowanego menedżera IT.