Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

18/01/2023

Spotkanie władz WSH z Ministrem Edukacji i Nauki

13 stycznia 2023 roku w siedzibie Ministerstwa Edukacji i Nauki w Warszawie odbyło się spotkanie władz Wyższej Szkoły Humanitas z Ministrem Edukacji i Nauki, Profesorem Przemysławem Czarnkiem. W spotkaniu – w charakterze współgospodarza - wziął udział Poseł na Sejm RP, Robert Warwas. Wyższą Szkołę Humanitas reprezentowali: prof. ucz. dr hab. Michał Kaczmarczyk, Rektor Uczelni, dr Mariusz Lekston, Prorektor oraz Ewa Kraus, Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych. 

Tematem spotkania z udziałem Ministra Edukacji i Nauki były plany i priorytety rozwojowe Wyższej Szkoły Humanitas związane z uzyskaniem przez Uczelnię statusu Akademii. Dyskusja w MEiN odnosiła się również do osiągnięć WSH w zakresie badań menedżerskich i pedagogicznych, a także zamierzeń w tym zakresie na kolejne lata. 

WSH, wraz z Posłem na Sejm RP Robertem Warwasem, planuje m.in. realizację projektów dydaktycznych i popularyzatorskich poświęconych kształceniu zawodowemu i rynkowi pracy. Z tych względów zaplanowano i przeprowadzono spotkanie zespołu projektowego z Prof. Przemysławem Czarnkiem.

Wizyta w Ministerstwie była także okazją do złożenia podziękowań na ręce Ministra Edukacji i Nauki oraz Posła na Sejm RP Roberta Warwasa za dotychczasowe wsparcie udzielone Wyższej Szkole Humanitas w realizacji jej przedsięwzięć naukowych i rozwojowych, a także do dyskusji na temat Jubileuszu 25-lecia WSH.