25/01/2023

Wybrano Zarząd Samorządu Studenckiego WSH

23 stycznia br. odbyło się spotkanie Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego z władzami Uczelni, w której uczestniczyli: Rektor WSH prof. ucz. dr hab. Michał Kaczmarczyk, Dziekan Wydziału Nauk Stosowanych – Ewa Kraus oraz dr Bożena Wroniszewska-Drabek - Pełnomocnik Dziekana ds. studiów.

Podczas spotkania Uczelniana Rada Samorządu Studenckiego dokonała wyboru Zarządu Samorządu Studenckiego w następującym składzie:

• Przewodniczący: Agnieszka Żak
  • Zastępca: Anna Kwaśniewska
  • Skarbnik: Monika Garczarczyk
  • Sekretarz: Agnieszka Osuch
  • Członek: Łukasz Nowok

Członkowie Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego podjęli dyskusję z władzami Uczelni na temat misji i głównych kierunków strategii Wyższej Szkoły Humanitas, a także na temat partycypacji studentów w zarządzaniu Uczelnią. Kadencja nowo wybranej Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego potrwa dwa lata.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów!