08/03/2023

Humanitas w Polskiej Unii Edukacyjnej

Z dumą informujemy, że 3 marca 2023 r. Wyższa Szkoła Humanitas dołączyła do Polskiej Unii Edukacyjnej. Zarząd Unii jednogłośnie przyjął Uczelnię do grona swoich organizacji członkowskich.

Najistotniejszym argumentem, który wpłynął na taką decyzję Zarządu Polskiej Unii Edukacyjnej, były liczne osiągnięcia edukacyjne Wyższej Szkoły Humanitas w ciągu całego okresu jej istnienia od roku 1997 r, liczba obecnie prowadzonych kierunków studiów, specjalności oraz studiów podyplomowych, a także uzyskane w ostatniej ocenie parametrycznej kategorie naukowe:

• Kategoria B+ w dyscyplinie nauki prawne,
  • Kategoria B+ w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości,
  • Kategoria B w dyscyplinie pedagogika.

To wielki zaszczyt znaleźć się w gronie najlepszych uczelni i szkół zrzeszonych w Polskiej Unii Edukacyjnej. Dziękujemy za to wspaniałe wyróżnienie!