30/03/2023

Zbiórka z okazji Dnia Dziecka

Koło Naukowe Instytutu Psychologii WSH nawiązało współpracę z Fundacją Epikur. Dzięki temu wspólnie zorganizują zbiórkę charytatywną dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów samotnej matki oraz szpitalnych oddziałów dziecięcych.

Zwracamy się z prośbą o jej wsparcie do wszystkich studentów Wyższej Szkoły Humanitas.

Jak informują organizatorzy zbiórki, przekazywane przedmioty muszą być nowe. Nie będą także zbierane maskotki, ponieważ placówki nie mogą ich przyjąć.

Zbiórka trwa do 7 maja. Dary prosimy zostawiać na oznaczonym regale w holu uczelni.

Lista potrzebnych przedmiotów:

• Artykuły szkolne i plastyczne (mogą to być na przykład: zeszyty, bloki rysunkowe, bloki techniczne, kredki, pisaki, ołówki, papier kolorowy, kleje w sztyfcie, gumki do mazania, farby, pędzle, plastelina itp.).
  • Zabawki (gry planszowe, piłki, skakanki, badminton, książki, kolorowanki itp.).
  • Środki higieniczne (żele pod prysznic i szampony zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, odżywki, chusteczki nawilżane itp.).
  • Słodycze (najlepiej z dłuższym terminem przydatności do spożycia).

Dziękujemy za okazane wsparcie!