20/04/2023

Porozumienie pomiędzy Humanitas a Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii

Wyższa Szkoła Humanitas ma zaszczyt ogłosić zawarcie porozumienia pomiędzy uczelnią a Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi. Wczoraj, dr hab. Michał Kaczmarczyk, rektor Wyższej Szkoły Humanitas, oraz dr Jan Sarna, dyrektor generalny Fundacji, oraz Waldemar Pudło, jej dyrektor zarządzający, podpisali oficjalny dokument.

Intencją obu stron jest nawiązanie współpracy w zakresie realizacji szeroko pojętych przedsięwzięć związanych z edukacją i rozwojem. Celem jest zbliżenie środowiska nauki z praktyką medyczną oraz efektywne wykorzystanie posiadanych umiejętności, kompetencji, zasobów i potencjału.

Współpraca z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi pozwoli na dalszy rozwój oferty edukacyjnej Wyższej Szkoły Humanitas, w tym organizację specjalistycznych szkoleń, warsztatów oraz konferencji, które pozwolą na poszerzenie wiedzy i umiejętności naszych studentów oraz pracowników.

Jesteśmy niezmiernie dumni z możliwości współpracy z tak renomowaną instytucją jak Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi i wierzymy, że nasza wspólna praca przyczyni się do dalszego rozwoju nauki i medycyny w Polsce.

Zapraszamy wszystkich do śledzenia naszych działań i wspólnego podążania za misją edukacyjną i rozwojową!