25/04/2023

Humanitas z wizytą w Hiszpanii

Pracownicy Instytutu Nauk o Zarządzaniu i Jakości Wyższej Szkoły Humanitas, Pani dr Małgorzata Smolarek oraz Pan dr Leszek Zelek, odwiedzili Universidad de Huelva (UHU) w Hiszpanii w dniach 17-20 kwietnia br. w ramach Programu Erasmus+. Podczas swojego pobytu pracownicy prowadzili wykłady dla studentów kierunku Business Management and Turism na temat nowych trendów w zarządzaniu publicznym. Ponadto, nasi naukowcy uczestniczyli w spotkaniach mających na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy Wyższą Szkołą Humanitas a Universidad de Huelva. Wizyta w ramach Programu Erasmus+ w UHU zbiegła się z organizowanym przez tamtejszą uczelnię Tygodniem Międzynarodowym (International Week), co dało możliwość uczestnictwa pracowników WSH w aktywnościach o charakterze międzynarodowym oraz nawiązania kontaktów z naukowcami z innych krajów.