11/05/2023

Zostań Studenckim Ambasadorem Humanitas!

Drodzy Studenci i Absolwenci Wyższej Szkoły Humanitas! Mamy dla Was wyjątkową okazję, aby stać się Studenckim Ambasadorem naszej Uczelni. Weźcie udział w konkursie i zgarnijcie wspaniałe nagrody!

Co na Was czeka?

Profesjonalna sesja zdjęciowa, która podkreśli Waszą indywidualność i zaangażowanie w życie studenckie. Będziecie mieli niepowtarzalną możliwość, aby reprezentować Humanitas jako Ambasador.

Ale to nie wszystko!

Specjalnie dla uczestników konkursu przygotowaliśmy atrakcyjną zniżkę na studia w postaci ostatniej raty w kolejnym semestrze gratis.

Dajcie sobie szansę na dalszy rozwój w wybranej dziedzinie i zdobywajcie cenną wiedzę.

Aby wziąć udział, wystarczy:

• Podzielić się z nami propozycją w jaki sposób zareklamowalibyście wybrany kierunek studiów,
  • Przesłać 2 zdjęcia (portretowe + sylwetkowe).

Zgłoszenie powinno zawierać:

• imię,
  • nazwisko,
  • nr albumu,
  • studiowany kierunek studiów

oraz Wasze aktualne dane kontaktowe:

• numer telefonu.

Nie przegapcie tej wspaniałej możliwości, aby wyróżnić się i zostać częścią zespołu Ambasadorów Uczelni. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 14 maja br. pod adresem mailowym: marketing@humanitas.edu.pl.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w środę, 17 czerwca.
Regulamin jest dostępny w siedzibie Organizatora.