Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

16/05/2023

Wdrożenie aplikacji mStudia w Akademii Humanitas

Akademia Humanitas ma przyjemność ogłosić udostępnienie nowej aplikacji mStudia dedykowanej naszym studentom oraz wykładowcom. Ta innowacyjna aplikacja jest dostępna na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS, zapewniając łatwy dostęp do wielu funkcji ułatwiających zarządzanie edukacją.

Dzięki aplikacji mStudia, nasi studenci będą mieli dostęp do planu zajęć, wykazu ocen, aktualności i ogłoszeń, wszystko w jednym miejscu. To znaczące udogodnienie dla społeczności akademickiej, które zwiększy komfort i efektywność korzystania z usług i możliwości edukacyjnych oferowanych przez naszą Uczelnię.

Jesteśmy dumni z wprowadzenia tej nowej aplikacji, ale nasza praca nie kończy się. Naszym celem jest ciągłe ulepszanie i rozwijanie funkcjonalności mStudia, aby spełniała oczekiwania naszych studentów i wykładowców. Nasza aplikacja będzie stale aktualizowana, zapewniając jeszcze lepsze narzędzie do zarządzania edukacją.

Aplikacja mStudia jest już dostępna dla naszej społeczności akademickiej, a dodatkowe informacje na temat aplikacji: KLIKNIJ TUTAJ

Zachęcamy wszystkich studentów i wykładowców do skorzystania z tej nowoczesnej platformy, która ułatwi organizację czasu i zapewni wygodny dostęp do ważnych informacji.