Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

31/05/2023

Konferencja "Dynamika zmian na rynku pracy"

25 maja, w Zamku Moszna w województwie opolskim, odbyła się konferencja "Dynamika zmian na rynku pracy". Wydarzenie miało miejsce w malowniczej scenerii i zgromadziło 80 przedsiębiorców z województwa opolskiego i śląskiego!

Podczas konferencji, Akademia Humanitas była reprezentowana przez Małgorzatę Makiełę, która przedstawiła zagadnienia związane z "Pokoleniem Z na rynku pracy". Projekt ten skupiał się na badaniach prowadzonych przez Akademię Humanitas, które wzbudziły duże zainteresowanie wśród środowiska naukowego oraz mediów.

Dowiedzieliśmy się wiele o nowych trendach i oczekiwaniach młodych profesjonalistów, a także o tym, w jaki sposób młodzi ludzie dostosowują się do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

Nie tylko prezentacje, ale również networking i wymiana doświadczeń z innymi uczestnikami sprawiły, że całe wydarzenie było pełne energii i inspiracji. Spotkania z profesjonalistami z różnych dziedzin były niezwykle wartościowe i otworzyły przed nami nowe perspektywy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wydarzeniu i wnieśli swój wkład w konstruktywne rozmowy.