29/06/2023

Do Akademii Humanitas jeszcze bliżej!

Filia w Gliwicach teraz w samym sercu miasta. A to za sprawą tego, że poszerzając ofertę edukacyjną - powiększamy też naszą filię i jesteśmy bliżej was.

W dniu 28 czerwca 2023 roku podpisaliśmy umowę z firmą Mostostal Zabrze Nieruchomości Sp. z o. o., która udostępni naszej uczelni przestrzeń w budynku BIPROHUT – Stacja Gliwice, gdzie będziemy mogli zbudować nasze nowoczesne laboratoria i sale ćwiczeń.

Postawiliśmy na Gliwice, ponieważ to miasto stawia na rozwój i nowoczesność. A obecność w samym sercu tworzącej się historii to coś więcej niż tylko studia i nauka. To możliwość łączenia nowoczesności z tradycją. To również możliwość nawiązania nowych relacji biznesu i nauki, relacji pomiędzy Akademią Humanitas, a Grupą Mostostal Zabrze S. A. Doskonała lokalizacja – hub komunikacyjny miasta, sąsiedztwo innych uczelni oraz miejsc spotkań takich jak Palmiarnia Gliwicka to okazja do zawierania nowych znajomości dla studentów, możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy. A także organizacji wspólnych spotkań międzyuczelnianych.

Akademię Humanitas reprezentowali:

•          kanclerz i założyciel Akademii Humanitas - Aleksander Dudek

•          wicekanclerz Akademii Humanitas - Agata Dudek

•          prorektor ds. organizacyjno-prawnych i polityki kadrowej Akademii Humanitas - dr Mariusz Lekston

Umowę ze strony Mostostal Zabrze Nieruchomości Sp. z o. o. podpisał:

•          prezes zarządu MZ - Dariusz Pietyszuk

•          wiceprezes zarządu MZ NIeruchomości - Marcin Rybkowski