Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

22/09/2023

Przemysł Informatyczny Zyskuje Młode Talenty: Absolwenci AH Gotowi Na Wyzwania!

Studenci kierunku Informatyka w Akademii Humanitas z powodzeniem obronili swoje prace licencjackie! Ta informacja jest wyrazem naszej dumy z doskonałego wykorzystania środków publicznych oraz podziękowaniem dla zaangażowania i wysiłku zdolnych studentów. Sukces ten został osiągnięty dzięki innowacyjnemu projektowi, który nosi nazwę "Nowoczesna Informatyka w Wyższej Szkole Humanitas" (POWR.03.05.00-00-ZR40/18). 

Projekt ten umożliwił studentom bezpłatne studia, co stanowiło dla nich wyjątkową szansę. Jednakże nie tylko darmowa nauka była częścią tego programu. Nasi studenci mieli również możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności poprzez uczestnictwo w certyfikowanych szkoleniach oraz wizytach studyjnych. To niezwykłe doświadczenie wzbogaciło ich wiedzę i umiejętności o praktyczne aspekty branży, co jest niezmiernie istotne na dzisiejszym rynku pracy. Nie możemy zapomnieć o istotnym wkładzie Biura Zarządzania Projektami w całość tego przedsięwzięcia. Dzięki jego profesjonalizmowi i staranności, projekt ten mógł być zrealizowany z sukcesem. Jego zaangażowanie i troska o każdy detal przyczyniły się do stworzenia idealnego środowiska dla rozwoju naszych studentów. 

Obrona prac licencjackich to moment, na który studenci czekają z niecierpliwością, ponieważ jest to kulminacyjny etap ich trudu i wysiłku w trakcie studiów. Prace licencjackie przygotowane przez naszych studentów były znakomitym przykładem kreatywności, innowacyjności i głębokiego zrozumienia tematu. 
Jesteśmy dumni z każdego z naszych studentów i serdecznie gratulujemy im tego znaczącego osiągnięcia. Niech to będzie dla nich motywacją do dalszego rozwoju i realizacji swoich marzeń.  

Wszystkich zainteresowanych kierunkiem Informatyka zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! KLIKNIJ TUTAJ