Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

11/12/2023

Zdobądź kwalifikacje, które otworzą nowe możliwości

Postanowienia noworoczne zrobione? To czas na ich realizację. Jeśli planujesz rozwój swojej kariery – nie zapomnij o wsparciu edukacyjnym. Rekrutacja trwa! Kształcenie na studiach rozpoczyna się już w marcu. Oferta obejmuje studia pierwszego i drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, a także prestiżowe programy MBA i EMBA.  

Dlaczego warto do nas dołączyć? 

  • różnorodność programów - oferujemy szeroki wybór programów, które łączą teorię z praktyką. Uczestnictwo w interesujących projektach, konferencjach i warsztatach dodatkowych sprawi, że Twoja nauka będzie nie tylko efektywna, ale i inspirująca. 

  • rozwój osobisty i zawodowy - nasze programy są zaprojektowane tak, aby zwiększyć Twoją przewagę na rynku pracy, rozwijając zarówno umiejętności zawodowe, jak i osobiste kompetencje. 

  • elastyczność nauki - Ty decydujesz o tempie i formie swojej edukacji. Dostosuj czas trwania studiów oraz wybierz, jak i gdzie chcesz się uczyć, aby pasowało to do Twojego życia zawodowego i prywatnego. 

W ramach naszej zimowej promocji oferujemy specjalny rabat na studia podyplomowe. Do 14 stycznia możesz skorzystać z bonifikaty w wysokości 800 zł. Ta wyjątkowa okazja jest idealna dla osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje bez obciążania nadmiernie swojego budżetu.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą: 

Więcej informacji, w tym szczegółowe dane kontaktowe, znajdziecie na naszej stronie Rekrutacyjnej Kliknij tutaj>> 

Masz pytania – wypełnij nasz formularz, skontaktujemy się z Tobą! FORMULARZ KONTAKTOWY

Nie czekaj – to właśnie czas dla Ciebie!  

Rozwój. To się liczy!