13/12/2023

Międzynarodowe spotkanie świąteczne w Akademii Humanitas

Spotkania świąteczne to wyjątkowa tradycja, którą od wielu lat pielęgnujemy na naszej Uczelni. Tę magiczną atmosferę poczuli dzisiaj studenci, którzy przyjechali do nas z Ukrainy w ramach prowadzonych przez Akademię Humanitas projektów międzynarodowych. Wigilia studentów z zagranicy była okazją do wspólnego spędzenia czasu, poznania polskiej tradycji, ale także podsumowania mijającego roku i snucia planów na kolejny.

Zagranicznych studentów powitali: Aleksander Dudek – Kanclerz Akademii Humanitas oraz dr Mariusz Lekston – Prorektor ds. organizacyjno-prawnych i polityki kadrowej. W wydarzeniu wzięła udział również Maja Chyży-Dudek – Prodziekan ds. współpracy z zagranicą oraz pracownicy Biura Współpracy z Zagranicą.

Studenci I i III semestru kierunków Zarządzanie i Informatyka mieli okazję spróbować typowych dań kuchni polskiej. Wszystko to w iście świątecznej atmosferze.