Przejdź do treści
Uwaga! została włączona wersja kontrastowa
Człowiek  To się liczy

Aktualności

05/07/2024

Wirtualna wymiana dla studentów AH

Do grona naszych partnerów w ramach Erasmus+ dołączył Justus Liebig University Giessen. Już teraz nasi studenci mogą skorzystać z wyjątkowej wirtualnej wymiany, czyli bezpłatnych zajęć online, które oferuje uczelnia partnerska. To doskonała okazja do uzupełnienia studiów i nauki nowych kompetencji.

 

Virtual International Programme (VIP) to stała oferta Justus Liebig University Giessen w Niemczech skierowana do studentów i studentek z całego świata, zainteresowanych uzupełnieniem studiów w swoich krajach. Po ukończeniu danego kursu JLU przekazuje oficjalną transkrypcję zapisów dokumentującą zdobyte punkty ECTS. Studenci mogą wybierać spośród 58 różnorodnych kursów online (online courses), oferowanych na wszystkich 11 wydziałach uczelni, zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim. Maksymalnie można zrealizować 6 kursów.

Dostępnych jest także pięć kursów języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania – od początkującego A0 do zaawansowanego B2+.

W ramach podpisanej umowy partnerskiej dla studentów Akademii Humanitas udział w programie VIP jest całkowicie bezpłatny. Zainteresowani studenci mogą aplikować bezpośrednio online (nie jest wymagana oficjalna nominacja z macierzystej uczelni).

Więcej informacji na temat oferty zajęć online i procesu składania wniosków dostępnych jest stronie programu:
https://www.jlu-digitalcampus.de/vip.

Termin składania wniosków mija 31 lipca 2024 r.

Justus Liebig University Giessen zaprasza zainteresowanych udziałem w wymianie na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w formule online we wtorek 23 lipca o godz. 14:00 i czwartek 25 lipca o godz. 9:00 na platformie Zoom https://uni-giessen.zoom.us/j/69657812111.

Zachęcamy naszych studentów do wzięcia udziału w wirtualnej wymianie i zdobycia cennych międzynarodowych doświadczeń.