21/03/2017

Dzieje się w Uniwersytetach Dziecięcych

Do końca roku akademickiego zostały nam trzy miesiące więc działamy pełną parą. Co sobotę spotykamy się z naszymi najmłodszymi Żakami na fascynujących wykładach. Ale na tym nie koniec! W tygodniu również się nie nudzimy. „Kreatywne zabawy z Zosią – Sadosią”, „Przedsiębiorczy dzieciak”, warsztaty z tworzenia filmów poklatkowych oraz programowanie Lego – robotów to zajęcia popołudniowe, w których wspólnie braliśmy udział.

Oczywiście nie zapominamy o naszych najmłodszych studentach. Spotkania „Przedszkolaka na Uczelni” upłynęły pod znakiem – a raczej smakiem – pysznej czekolady. Zagłębialiśmy się w tajniki produkcji tego popularnego przysmaku oraz degustowaliśmy czekoladę, którą została przygotowana w czasie trwania wykładu.

Poniżej możecie obejrzeć kilka zdjęć z naszych spotkań i już teraz zapraszamy do udziału w następnych.